Nový Filtr produktů v provozu!

21.11.2019

Vylepšili jsme pro vás filtr produktů. Nyní můžete na našem webu vyhledávat jednodušeji a přehledněji. Produkty si můžete filtrovat podle dostupnosti, kategorií, barev, materiálu, kapacit, nebo i technologie potisku. Vyzkoušejte si tuto vychytanou novinku zde.

Vyberte si dárek za objednávku

12.11.2019

vyberte si dárek pro sebe, svoje klienty, zaměstnance, nebo pro rodinu.Pro naše obchodní partnery jsme přichystali vánoční akci, kdy si mohou vybrat dárek za svoji objednávku.  Do objednávky připište heslo DÁREK a kód zvoleného produktu. Akce platí pro objednávky potvrzené od 21.10. do 31.12.2019. Podrobné informace k akci najdete ZDE.

Nový katalog SEASON 2019

23.09.2019

Sezóna je v plném proudu a každá minuta je drahá. Proto jsme se rozhodli ulehčit a zpříjemnit vám práci. Stáhněte si nový katalog SEASON 2019 ve vysokém rozlišení a nebo v nižší kvalitě pro rozeslání mailem. Katalog obsahuje nejen hity tohoto roku, ale také horké novinky, které na trhu dosud nebyly. Napište nám! Rádi vám zašleme i verzi s nákupními cenami či s doporučenými koncovými cenami pro vaše klienty. Chcete-li si katalog či ceny upravit, přidat své logo nebo logo klienta, máme pro vás...

Zúčastníme se akce Marketing mix v Brně. Přijďte za námi.

03.09.2019

rádi bychom vás pozvali na akci Marketing Mix, která se koná 10. září 2019 v Brně v hotelu Voroněž I., Křížkovského 458/47. Na stánku PROMOTEus vás přivítáme výbornou kávou a představíme unikátní koncept produktů s LED podsvícenými logy, největší trendy letošní sezony a horké tipy na vánoční dárky. Nenechte si to ujít! Těšíme se na vás.

Ceny flash disků výrazně rostou

23.07.2019

Ceny flash pamětí rapidně stoupají! Důvodem je omezení jejich světové produkce a snaha výrobců čipů o zvýšení dlouhodobě nízkých cen. Z tohoto důvodu nyní garantujeme ceny USB disků pouze 2 dny. Výrazně proto doporučujeme: Chcete-li ušetřit, neváhejte s jejich nákupem ani den! Naši ucelenou nabídku USB flash disků najdete ZDE, aktuální ceny Vám rádi zašleme.  

Nová sekce na webu – VÝPRODEJ

01.07.2019

Po přihlášení nově najdete v hlavním menu pod záložkou ZBOŽÍ SKLADEM kategorii Výprodej, kde jsou položky za výprodejové ceny! Ve většině případů se jedná o produkty, které jsou posledními na skladě. S nákupem tedy moc neotálejte!

O státních svátcích máme zavřeno

29.04.2019

Vážení zákazníci,dovolujeme si Vás upozornit, že během obou státních svátků 1. a 8. května máme zavřeno. Děkujeme za pochopení Váš tým PROMOTEus

Zazářili jsme i na pražském veletrhu

12.04.2019

V minulém týdnu se konal mezinárodní veletrh REKLAMA, POLYGRAF a OBALY. My jsme byli jeho nedílnou součástí. Naše produkty zářily už z dálky a přilákaly spoustu obdivovatelů. Nestihli jste veletrh navštívit? Napište nám a domluvte si schůzku v našem showroomu.

Přijďte nás navštívit na veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2019

27.03.2019

Tímto si vás dovolujeme pozvat na prestižní veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2019 v Praze. Můžete zde na vlastní oči vidět nejen nás, ale i největší novinky z naší nabídky. Naši obchodníci vám představí nejnovější trendy v oblasti IT a elektronických reklamních předmětů.Těšíme se na vás na stánku 3B17 v hale číslo 3. Více na reklama-fair.czZískejte vstupenku zdarma ZDE.    

Oslavy Čínského nového roku jsou u konce!

13.02.2019

Oslavy Čínského nového roku jsou u konce! Již od příštího týdne se rozjíždí výroba ve většině továren. Budeme tak opět schopni promptně reagovat i na vaše nadstandardní požadavky, neváhejte se na nás proto obracet! Rovněž můžete očekávat aktualizaci cen zejméma u paměťových produktů (USB flash).