Nový katalog SEASON 2019

23.09.2019

Sezóna je v plném proudu a každá minuta je drahá. Proto jsme se rozhodli ulehčit a zpříjemnit vám práci. Stáhněte si nový katalog SEASON 2019 ve vysokém rozlišení a nebo v nižší kvalitě pro rozeslání mailem. Katalog obsahuje nejen hity tohoto roku, ale také horké novinky, které na trhu dosud nebyly. Napište nám! Rádi vám zašleme i verzi s nákupními cenami či s doporučenými koncovými cenami pro vaše klienty. Chcete-li si katalog či ceny upravit, přidat své logo nebo logo klienta, máme pro vás...

Zúčastníme se akce Marketing mix v Brně. Přijďte za námi.

03.09.2019

rádi bychom vás pozvali na akci Marketing Mix, která se koná 10. září 2019 v Brně v hotelu Voroněž I., Křížkovského 458/47. Na stánku PROMOTEus vás přivítáme výbornou kávou a představíme unikátní koncept produktů s LED podsvícenými logy, největší trendy letošní sezony a horké tipy na vánoční dárky. Nenechte si to ujít! Těšíme se na vás.

Ceny flash disků výrazně rostou

23.07.2019

Ceny flash pamětí rapidně stoupají! Důvodem je omezení jejich světové produkce a snaha výrobců čipů o zvýšení dlouhodobě nízkých cen. Z tohoto důvodu nyní garantujeme ceny USB disků pouze 2 dny. Výrazně proto doporučujeme: Chcete-li ušetřit, neváhejte s jejich nákupem ani den! Naši ucelenou nabídku USB flash disků najdete ZDE, aktuální ceny Vám rádi zašleme.  

Nová sekce na webu – VÝPRODEJ

01.07.2019

Po přihlášení nově najdete v hlavním menu pod záložkou ZBOŽÍ SKLADEM kategorii Výprodej, kde jsou položky za výprodejové ceny! Ve většině případů se jedná o produkty, které jsou posledními na skladě. S nákupem tedy moc neotálejte!

O státních svátcích máme zavřeno

29.04.2019

Vážení zákazníci,dovolujeme si Vás upozornit, že během obou státních svátků 1. a 8. května máme zavřeno. Děkujeme za pochopení Váš tým PROMOTEus

Zazářili jsme i na pražském veletrhu

12.04.2019

V minulém týdnu se konal mezinárodní veletrh REKLAMA, POLYGRAF a OBALY. My jsme byli jeho nedílnou součástí. Naše produkty zářily už z dálky a přilákaly spoustu obdivovatelů. Nestihli jste veletrh navštívit? Napište nám a domluvte si schůzku v našem showroomu.

Přijďte nás navštívit na veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2019

27.03.2019

Tímto si vás dovolujeme pozvat na prestižní veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2019 v Praze. Můžete zde na vlastní oči vidět nejen nás, ale i největší novinky z naší nabídky. Naši obchodníci vám představí nejnovější trendy v oblasti IT a elektronických reklamních předmětů.Těšíme se na vás na stánku 3B17 v hale číslo 3. Více na reklama-fair.czZískejte vstupenku zdarma ZDE.    

Oslavy Čínského nového roku jsou u konce!

13.02.2019

Oslavy Čínského nového roku jsou u konce! Již od příštího týdne se rozjíždí výroba ve většině továren. Budeme tak opět schopni promptně reagovat i na vaše nadstandardní požadavky, neváhejte se na nás proto obracet! Rovněž můžete očekávat aktualizaci cen zejméma u paměťových produktů (USB flash).

Veletrh PSI v Düsseldorfu dopadl úspěšně.

22.01.2019

Naše zářící produkty a hostesky lákaly návštěvníky už z dálky. Líbí se vám?Byli jste tam také? Potkali jste nás?  

Děkujeme za spolupráci a přejeme vám vše dobré do roku 2019!

03.01.2019

Vážení klienti,děkujeme vám za spolupráci a podporu v roce 2018 a srdečně vám přejeme jen to dobré do roku 2019. I nadále budeme dělat vše pro to, abychom pro vás byli spolehlivým partnerem a zaručeným inovátorem v reklamním světě. Těšíme se na další setkání s vámi, třeba hned 8.-10.1.2019 na veletrhu PSI v něměckém Düsseldorfu, kde vám představíme nový katalog 2019 s více než 50 % novinek! Váš PROMOTEus