CNY 2022 + poděkování za spolupráci v roce 2021

03.01.2022

Děkujeme Vám za přízeň v uplynulém roce, plném výzev, překážek i příležitostí. A přejeme nám všem do roku 2022 především ZDRAVÍ! A když bude to, určitě přijde i všechno ostatní, co si přejeme.Dovolujeme si Vás informovat o nadcházejících oslavách ČÍNSKÉHO NOVÉHO ROKU (CNY) 2022.Většina továren zavírá postupně od 20.1. a výroba bude nabíhat individuálně od 10.2. - 14.2.2022. Upozorňujeme Vás proto na omezenou dostupnost zboží, případně delší dodací termíny v lednu a únoru. Skladové produkty v...

Jedinečné a trendy dárky do Vánoc? Stíháme!

08.11.2021

Máte zájem o originální a jedinečné trendy dárky? Inspirujte se v našich vánočních katalozích. Většinu produktů stále stíháme s dodáním do Vánoc! 

Oznámení o státním svátku 28. října 2021

21.10.2021

Dne 28. října je v České republice státní svátek a naše kanceláře i sklad budou v tento den uzavřeny. Berte to prosím na vědomí při zadávání vašich objednávek. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Katalogy pro sezonu 2021

05.10.2021

víme, že sezóna je již v plném proudu a každá minuta je drahá. Proto jsme se rozhodli Vám ulehčit a zpříjemnit práci. Připravili jsme pro vás katalog SEASON 2021, který obsahuje nejen hity tohoto roku, ale také horké novinky, které na trhu dosud nebyly. A to stále není všechno! Jdeme s dobou a trendy nejen sledujeme, ale i vytváříme! Proto jsme pro Vás připravili ještě 2 katalogy, zaměřené na ECO-FRIENDLY a PREMIUM produkty. Můžete tak zákazníkovi zaslat právě tu kolekci, která pro něj bude ...

Hot produkt – antistresová hra POP IT

11.08.2021

Nejen děti, ale i dospělé v poslední době nadchla jednoduchá hra POP IT. Tato hračka slouží i jako účinná antistresová pomůcka.  Buďte cool a věnujte svým klientům tuto novinku s vlastním potiskem již od 100 ks (na každé straně může být jiná grafika). Vybírejte z desítek základních tvarů a barev. Pokud si přesto nevyberete, od 2 000 ks můžete mít vlastní barvu a od 10 000 ks i vlastní tvar.  Pro svou velikost a nízkou cenu je POP IT vhodná i jako příbal. Neváhejte nás kontaktovat.

Připravujeme – Katalog SEASON 2021

08.07.2021

Prázdniny sotva začaly a my už se intenzivně připravujeme na podzimní sezónu. Jako již tradičně pro vás chystáme oblíbený katalog SEASON, který bude plný novinek a zajímavých tipů na IT a technologické dárky pro klienty i zaměstnance. Těšit se můžete na nejmodernější technologické vychytávky, které přizpůsobíme do libovolného designu. Již nyní na našem webu najdete nové produkty, které postupně nasazujeme v průběhu celého roku. Zeptejte se našich obchodníků, rádi vám pomohou s výběrem.   Přej...

Oznámení o státním svátku - 5. a 6. července

22.06.2021

Ve dnech 5. a 6. července jsou v České republice státní svátky a naše kanceláře i sklad budou v tyto dny uzavřeny. Berte to prosím na vědomí při zadávání vašich objednávek. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Atraktivní jarní kolekce pro cyklovýlety

06.05.2021

Přinášíme jedinečný výběr technologických produktů, které nesmí chybět na žádném cyklovýletě. Jsou to například jednoduché a praktické držáky mobilu na kolo nebo také držáky doplněné power bankou a svítilnou. Dále například sada světel, chytré hodinky, sportovní opasky a mnoho dalších cyklovychytávek. Nenechte si ujít žádnou novinku a přihlaste se k odběru nebo se zaregistrujte. Napište nám!

Oznámení o státním svátku - 2. a 5. dubna 2021

30.03.2021

Dne 2. a 5. dubna je v České republice státní svátek a naše kanceláře i sklad budou v tento den uzavřeny. Berte to prosím na vědomí při zadávání vašich objednávek. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Naše nové USB jsou v PSI NOVELTY BOXU – způsob, jak být vidět v celé Evropě

15.03.2021

V dnešní náročné době se nemůžeme potkávat ani účastnit velkých evropských veletrhů. Proto jsme zvolili nový způsob, jak oslovit naše klienty v celé Evropě. Díky organizaci PSI, která každoročně pořádá jeden z největších veletrhů reklamních předmětů, můžeme zákazníkům originálně připomenout, že tu stále jsme a plníme svou úlohu inovátora v oblasti elektronických dárků. PSI Novelty box je balíček originálních vzorků, rozesílaný do přibližně 2500 reklamních agentur v celé Evropě. My jsme do toh...