Výroba, přímý dovoz distributorům a reklamním agenturám.

PR a média


Kde se o nás mluví? 
 

Jedním z médií, kde najdete pravidelně článek s našimi produkty, je mezinárodní PSI Journal. Tento měsíčník je distribuován marketingovým profesionálům po celé Evropě. Dalším moderním kanálem, kde nás můžete sledovat, jsou sociální média, jako je například Facebook, Instagram nebo LinkedIn. Na YouTube zase přidáváme oblíbená produktová videa. Odebírejte naše kanály, ať víte co se u nás děje!

 

 

 

 

 

 

PSI Journal

 

Se svými 6000 členy je Promotional Product Institute (PSI) největší sítí společností v oblasti propagačních produktů v Evropě. I my jsme členem této organizace a kromě pravidelné účasti na každoročním veletrhu v Düsseldorfu najdete často naše produkty v PSI Journalu, časopisu vydávaném každý měsíc.

 

 


Facebook

 

Sledujte nás na Facebooku @PROMOTEusGIFTS. Najdete to nejnovější trendy, které se objeví na poli IT a technologických reklamních dárků.

 

 


Instagram

 

Na našem instagramu se můžete pokochat nejen fotkami produktů, ale i fotkami z různých výstav a veletrhů, kterých se účastníme. Sledujte nás #promoteusgifts a budete mít přístup k nejžhavějším novinkám.

 

 


LinkedIn

 

Spojit se s námi můžete také prostřednictvím sítě LinkedIn. Tato profesní sít sdružuje nejen naše zaměstnance, ale dává možnost dalším kvalitním uchazečům najít příležitosti práce u nás.
 

 

Veletrhy

 

Pravidelně se účastníme českých i evropských výstav a veletrhů, zaměřených na oblast reklamy. Jsou mezi nimi například PSI – největší evropský veletrh reklamy v německém Düsseldorfu. Nebo třeba veletrh Reklama – Polygraf - Obaly v Praze. Vždy vás rádi přivítáme na našem stánku.

 

 

YouTube

 

Produktová a další zajímavá videa můžete sledovat na našem YouTube kanále.