Výroba, přímý dovoz distributorům a reklamním agenturám.

Řešení na míru

Řešení na míru

Pojďme spolu vytvořit jedinečný, originální a hlavně 100% VÁŠ reklamní předmět!


Originální reklamní produkty na míru jsou nenahraditelným nástrojem, podporujícím udržení stávajících zákazníků a přilákání nových. 
Individualita a nezaměnitelnost – to jsou klíčové pilíře v soutěži o vaše zákazníky. „Průměrnost“ už nestačí, zejména pak v konkurenci na mezinárodních a globalizovaných trzích. Zde můžeme být jedním z vašich hlavních trumfů.

Už jste někdy uvažovali o tom, že si necháte vyrobit USB flash disky, power banky, USB kabely, nebo třeba bezdrátové reproduktory a nabíječky ve tvaru loga či produktu vaší společnosti? Že ne? Tak to zkuste a my vám garantujeme, že si je vaši zákazníci budou hodně dlouho pamatovat!


K výsledku dojdeme ve 4 krocích, kterými vás postupně provedeme. Vám stačí otevřená mysl a trocha fantazie!


1. Krok: NÁPAD

Bez ohledu na to, zda již máte či nemáte konkrétní představu o svém finálním produktu, navrhneme vám optimální technické a materiálové řešení. Samozřejmě tak, abychom byli maximálně v souladu s vaším logo manuálem a dalšími firemními specifiky.

 

 

 

2. Krok: VIZUALIZACE

Vytvoříme vám detailní 2D nebo 3D vizualizaci reklamního předmětu, kterou spolu odladíme k vaší spokojenosti. Vizualizace bude předlohou pro výrobu vzorku, který předchází finální výrobě.
 

 


3. Krok: VZOREK

Po schválení vizuálu vyrobíme vzorek produktu a detailně nafotíme, případně vám dodáme fyzický vzorek k posouzení (zde je potřeba počítat s delším termínem, cca o 1-2 týdny). Po vaší kontrole odladíme případné nedostatky a přistoupíme k finální výrobě. 


4. Krok: VÝROBA

Po vašem schválení vzorku přichází finální výroba, která trvá v závislosti druhu, složitosti a množství obvykle mezi 2-5 týdny, + doprava.