Výroba, přímý dovoz distributorům a reklamním agenturám.

Balení

Dopřejte svým úžasným dárkům balení, jaké si zaslouží! Je to to první, co vaši zákazníci či zaměstnanci uvidí. Mělo by v nich zanechat dobrý dojem, který si spojí s vaší značkou. Možností, jak dárkový produkt zabalit, je opravdu nepřeberné množství. Nebojte se popustit uzdu své fantazii, nebo si nechte poradit a doporučit optimální balení od našich obchodníků.

Zákaznické krabičky a rukávy

Jedinečné balení, 100% ve vašich barvách, umíme vytvořit pro všechny námi nabízené produkty.
Může se jednat o dárkové kartonové krabičky, papírové krabičky, nebo tzv. „rukáv“, který navlékneme na standardní krabičku. Efekt je vždy skvělý a pozvedne vnímanou hodnotu dárku na vyšší úroveň. Krabičky lze kombinovat s průhledným okénkem, aby bylo dobře vidět na produkt uvnitř.

 

 

ECO krabičky

Aktuální ECO trend je jasný: stále více firem chce prostřednictvím reklamních dárků deklarovat, že jim budoucnost životního prostředí není lhostejná. U dárků z ECO materiálů je ECO balení předpokládaným standardem. I u všech ostatních produktů však tato řešení nabízíme. Obvykle se jedná o sáčky a krabičky z recyklovaného papíru, kartonu, RPET (recyklovaný PET plast), bambusu či dřeva. Dokonalého efektu pak dosáhneme, když krabičku doplníme gravírovaným logem nebo potiskem, jak jinak než ECO inkoustem.


 

 

Fóliové rámečky

Skvělý a čistý design. Univerzální a mimořádně efektní řešení pro balení menších předmětů. Elastická fólie v rámečku těsně obepne vložený produkt, zvýrazní jeho tvary a dodá lesk hranám i plochám. Plastový rámeček lze rovněž potisknout firemním logem. Fólie v rámečku se po vyjmutí produktu vrátí do původního stavu, a proto ho lze opakované používat i pro další předměty.

 

 

Kovové krabičky

Odolné balení, vhodné nejen pro drobné kovové předměty. Celokovové krabičky nabízí velkou plochu pro branding. Naproti tomu varianty s transparentním okénkem umožní ihned vidět dárkový předmět uvnitř. Zanechávají prvotřídní dojem především v kombinaci s laserem, lze je však doplnit i klasickým potiskem.

 

Plastové a akrylové krabičky 

Hlavní výhodou je, že jsou většinou transparentní (akrylové) nebo polotransparentní (PP), takže je ihned vidět, co je uvnitř. Jsou odolné a mohou být doplněné magnetickým zavíráním. Často jsou doplněné molitanovou či EVA výplní s výřezem přesně pro váš dárek. Samozřejmostí je možnost potisku krabiček.

 

 

Papírové krabičky

Levné a funkční balení pro každý produkt. Pokud papírovou krabičku doplníme logem nebo celoplošným potiskem, výrazně pozvedneme celkový dojem z dárku. V současné značně roste zájem o krabičky z recyklovaného papíru. 

  
 

 

 

Sáčky, pouzdra a obálky

Tato nejlevnější řešení obvykle používáme jako základní balení pro levnější a rozdávací předměty. 
Můžeme vybírat z několika materiálů, jako je PP (polypropylen), papír, recyklovaný papír, textil nebo třeba RPET (recyklovaný PET plast). Některé varianty lze rovněž opatřit logem.