Výroba, přímý dovoz distributorům a reklamním agenturám.

Možnosti potisku - brandingu

METODY POTISKU/ BRANDINGU

Na naše produkty je možné aplikovat potisk několika metodami. Rádi Vám poradíme s výběrem té vhodné pro daný model či povrchový materiál. 
Grafická data je nutné dodat v odpovídající kvalitě, ideálně v křivkách (soubory *.cdr, *.ai, *.eps, ...)  
Níže naleznete základní přehled tiskových metod.

Tiskové metody: 

1. Tamponový potisk (tampontisk) 
2. Plnobarevný potisk (CMYK) 
3. Gravírování laserem 
4. Ražba 
5. Logoprint 


1. Tamponový potisk (tampontisk)
je vhodný pro téměř všechny povrchy - plast, guma, PVC, kov, kůže, ... 

Tampontiskem nanášíme přímé barvy definované vzorníkem Pantone, a to i na zakřivené povrchy. Neumožňuje natištění barevných přechodů!
        

2. Plnobarevný potisk (CMYK)
Při plnobarevném tisku se používají barvy definované v systému CMYK. Barevná škála je tedy daleko širší než u tampontisku), lze tisknout i barevné přechody. Na druhou stranu je plnobarevný tisk použitelný pouze na rovné, větší plochy (např. flash disky ve tvaru bankovních karet).
    

3. Gravírování laserem
Elegantní řešení, používané především na kovové a dřevěné povrchy. Při laserovém gravírování je obrazec do povrchu předmětu vypálen laserovým paprskem. Velkou předností této metody je trvanlivost vytvořeného vzoru, který je z povrchu potištěného předmětu prakticky neodstranitelný.
    

4. Ražba
Metoda používaná u kožených povrchů. Logo je do povrchu vyraženo speciální matricí, výsledkem je v zásadě neodstranitelný, luxusně působící, obrazec. 
        

5. Logoprint
Obrazec vytištěný na samolepící etiketu je následně zalitý dvousložkovou pryskyřicí. Výsledkem je trojrozměrně působící logo.