Výroba, přímý dovoz distributorům a reklamním agenturám.

Historie


Důležité milníky z naší historie

Historii naší společnosti začíná psát v roce 2010 otec zakladatel Petr Němec. S příchodem Ondřeje Petra dochází k vymezení rozsahu produktů a služeb a původně široký záběr získává jasnější koncept. Naším cílem je stát se vyhledávaným specialistou a jedničkou na českém trhu s IT & elektronickými reklamními předměty.

Během 2 let se náš tým i počet stálých zákazníků rozrůstá a PROMOTEUS poprvé vystavuje na největším českém reklamním veletrhu Reklama – Polygraf. Poté už tu pravidelně vystavujeme i v dalších letech. Přesouváme se do nových větších kanceláří v Praze – Radotíně. 
V roce 2014 poprvé tiskneme náš specializovaný katalog UNIQUE GIFTS & PROMOTION, který si získává velkou oblibu a v dalších letech se naše aktuální kolekce stává nedílnou součástí reklamní trhu.

Nadále se rozšiřujeme, otevíráme exportní oddělení a v lednu 2016 poprvé vyrážíme do světa – na reklamní veletrh PSI v německém Düsseldorfu. Mezi největší konkurencí v Evropě zanecháváme velice dobrý dojem a daří se nám navázat spolupráci s mnoha reklamními agenturami napříč Evropou. Zároveň se stáváme členem asociace PSI, vydáváme katalog již ve 3 jazykových mutacích a spouštíme zahraniční weby v EN a DE mutacích
Stěhujeme se do větších a moderních prostor v Praze na Barrandově. Náš tým posiluje další výrazná postava Honza Včelák, jenž se z původní pozice manažera exportu zanedlouho stává ředitelem celého obchodu. 
V následujícím roce spouštíme svůj vlastní unikátní online naceňovací systém.

V roce 2018 opět úspěšně vystavujeme na PSI a následně zvětšujeme kapacitu kancelářských prostor pro další rozšíření týmu.

Pro velký úspěch vyrážíme do Düsseldorfu na PSI i v roce 2019, k tomu přidáváme české veletrhy v Praze a Brně.  

V rámci pravidelných cest za našimi partnery a dodavateli uzavíráme v Číně strategické partnerství, čímž prohlubujeme spolupráci, rozšiřujeme naše importní možnosti a míru spoluúčasti na vývoji nových produktů.

Začátkem roku 2020 přichází pandemie COVID-19, která částečně přibržďuje rozvoj nás i celého reklamního průmyslu. Rychle reagujeme a rozšířením nabídky a zdravotní a ochranné materiály pomáháme svým klientům zůstat na trhu aktivními. Pracujeme na rozšíření a vylepšení služeb a našich vnitřních procesů.
Je tu konečně rok 2022 a my máme velké plány. Pro začátek spouštíme nové stránky, včetně SK mutace.