Výroba, přímý dovoz distributorům a reklamním agenturám.

Prostory


Najdete nás v Praze na Barrandově, kde sídlíme od roku 2016. Tehdy nám naše stávající kanceláře začaly být těsné, a proto jsme hledali větší a reprezentativnější zázemí s dobrou dopravní dostupností, kde pohodlně vytvoříme všechny potřebné zóny pro náš rozšiřující se tým. Jako ideální místo se ukázaly moderní prostory bývalého foto - filmového ateliéru, které jsme rychle přetvořili dle svých představ a potřeb.

Vytvořili jsme všechny důležité pracovní a funkční zóny: setkávací, školící a prezentační, kancelářské i skladové. Ty vyhovují naší komplexní práci se zákazníky i požadavkům na příjemné a komfortní pracovní prostředí pro naše zaměstnance.

Zvláštní důraz jsme kladli na vybudování dostatečně prostorného, designově atraktivního a inspirativního showroomu, kde trávíme většinu času se svými klienty.


Sídlíme v sousedství přírodní rezervace Prokopské údolí, kam si rádi chodíme pročistit hlavu. Občas se cestou zastavíme ve skvělém místním Pivovaru Prokopák, kde mimo jiné skvěle vaří.

Dojezdová vzdálenost z centra Prahy je kolem 15 min., na Letiště Václava Havla to máme 20 min. autem. V blízkosti máme řadu komerčních prostor a obchodů, restaurace, úplně nejlepší zmrzlinárnu nebo aquapark. Naši cyklisticky ladění kolegové se po příjezdu do práce mohou vysprchovat, kuchaři mají zase k dispozici plně vybavenou kuchyň! A všichni dohromady tu máme skvělou kávu a fajn a přátelskou atmosféru.

Zveme vás na návštěvu!