Výroba, přímý dovoz distributorům a reklamním agenturám.

Vše o nás

O Promoteus


Jsme největším specializovaným B2B dodavatelem reklamních předmětů z oblasti IT & elektroniky na českém trhu a významným exportérem do zemí EU. 
Naším cílem a posláním je umožnit každému zákazníkovi vytvořit nadčasové firemní dárky v designu svých snů a v kvalitě bez kompromisů.
S našimi partnery – reklamními agenturami a distributory – stavíme na dlouhodobé spolupráci. Společně pracujeme na konkrétních projektech a plníme dlouhodobé i krátkodobé cíle.

Nejsme jen prodejce produktů. Svým klientům dodáváme komplexní služby s přidanou hodnotou, a to nás výrazně odlišuje od konkurence na trhu. Ať už se jedná o odborná produktová školení, obchodní a marketingovou podporu, způsob uchopení poptávek, optimální přístup při navrhovaní řešení, úsilí vytvářet produkty v kontinuitě s celkovou komunikací značek, či podporu dílčích propojení v rámci marketingového mixu.

Spoluvytváříme trendy a přinášíme nejnovější technologie. Specializujeme se především na výrobu produktů v plně zákaznických provedeních. I v malých sériích nabízíme maximální míru individualizace, ať už jde o barvy, unikátní metody brandování, tvary, materiály, nebo balení. Díky nám tak mohou mít své 100% originální dárky všichni zákazníci, bez ohledu na velikost firmy. Jsme hrdí na to, že se nám daří učit koncové zákazníky vyžadovat vyšší standard kvality, způsobu zpracování i funkčnosti. Daří se nám tak pozitivně ovlivňovat trh.

Vytrvale zlepšujeme své služby, vnitřní procesy i kontrolní mechanismy. Následujeme aktuální legislativní požadavky, abychom se přizpůsobili požadavkům trhu, zejména v rámci EU. To vše by nešlo bez sítě našich spolehlivých partnerů na Dálném východě i v EU.


 Naše hodnoty:

 • Profesionalita. Jsme profesionálové s dlouholetou zkušeností na trhu. Pro své obchodní partnery chceme být nepostradatelným spoluhráčem, který efektivně využívá znalostí a zkušeností svých zaměstnanců. Jsme proaktivní, nabízíme své nápady i odborné znalosti. Dodržujeme sliby a ani v případě nesnází nestrkáme hlavu do písku. Vždy hledáme praktická a často neotřelá řešení.
   
 • Serióznost. Do všech interních i externích vztahů vstupujeme jako spolehlivý, důvěryhodný a loajální partner.
   
 • Jistota. Vytváříme pozitivní povědomí o společnosti svým odpovědným jednáním vůči zaměstnancům i klientům.
   
 • Jednoduchost. Čas je pro nás vše. Využíváme dostupných technologií, abychom ho maximálně ušetřili nám všem.
   
 • Vzdělávání. Stále zdokonalujeme profesní znalosti a schopnosti svých partnerů i sebe samých.
   
 • Inovace. Nikdy se nespokojíme se stereotypy. Přinášíme nejnovější trendy ve svém oboru.
   
 • Kvalita. Jen spokojený zákazník se vrací.
   
 • Jedinečnost. Každý je jedinečný. Proč se spokojit s firemními dárky bez vlastní identity?