Výroba, přímý dovoz distributorům a reklamním agenturám.

Proč se registrovat?

Pro koho je tu PROMOTEus.cz?

Pro obchodníky reklamních agentur a dalších distributorů reklamních dárků. Pro ty, kdo rádi dodávají kvalitní služby, umí využít a předat přidanou hodnotu a chtějí se výrazně odlišit od jinak nudného a monotónního mainstreamu na trhu reklamních předmětů.

Co získáte registrací na webu PROMOTEus.cz?

Registrovaný zákazník získá přístup do naší B2B partnerské zóny.

Po vyplnění registračního formuláře a ověření údajů budete informováni e-mailem o aktivaci vašeho účtu.

Marketingová podpora

Registrací získáte mnoho marketingových výhod. Pravidelně budete informováni o novinkách v oblasti technologických dárků. Naši odborníci vám poskytnou pravidelné školení o nových technologických vychytávkách v nabídce. Získáte propracované školicí materiály včetně produktových prezentací. Také máte možnost využít naší odborné podpory při jednání se svými klienty. A v neposlední řadě si na svoje stránky můžete umístit náš specializovaný zákaznický webový katalog ve vlastním designu s vašimi kontakty.

Katalogy

Každý rok vydáváme originální katalogy s pečlivě vybranými a funkčními IT & elektronickými produkty a doplňky, vhodnými nejen pro reklamu. Jako registrovaný zákazník máte možnost využívat neutrální („no name“) katalogy, tištěné katalogy, případně individualizované katalogy s vaší vlastní obálkou.

Vzorky

V oblasti IT & elektronických dárků, kde je nutné, aby produkt nejen dobře vypadal, ale i skvěle fungoval, jsou vzorky často klíčovou výhodou pro získání zakázky. Proto neustále rozšiřujeme nabídku vzorků a celých vzorkových sad. Jako registrovaný zákazník si můžete vzorky i vzorkové sady vypůjčit, zakoupit, nebo vyměnit za body získané v bonusovém programu.

Bonus program

Registrace vám poskytne možnost využívat bonusového programu, v jehož rámci sbíráte body za každou svou objednávku. Následně můžete získané body jednoduše směnit. Vyberte si z mnoha skvělých vzorků, vzorkových sad a dárků. Po přihlášení vidíte, jaký je stav vašeho bonusového konta a za co všechno můžete body vyměnit.