POWER BANKY

Power bank neboli externí napájecí baterie, mobilní nabíječka, apod., je přenosný zdroj energie pro různá mobilní zařízení. Power banka dokáže bez připojení do sítě dobít baterie a prodloužit tak životnost Vašeho mobilu, notebooku, tabletu, reproduktoru, fotoaparátu, nebo třeba čtečky či elektronické cigarety. Power bank můžete následně dobít do plné kapacity, a to ze sítě, nebo z USB portu Vašeho PC.


Jak POWER BANK funguje?

Nabijte POWER BANK přes síťový adaptér, nebo přes USB port Vašeho PC. Propojte POWER BANK a svůj vybitý přístroj přiloženým kabelem a zahajte tak nabíjení. Kapacita baterie určuje počet možných nabití Vašich přístrojů. Např. kapacita 5200 mAh postačí na 3-5 plných dobití většiny telefonů, kapacita 2600 mAh pak na 1-2 dobití.

Reklamní POWER BANK jako dárek pro klienty

Hledáte moderní, praktický a neokoukaný reklamní dárek pro Vaše klienty či zaměstnance? Pak je POWER BANK tou ideální volbou! Technika nám doslova na každém kroku usnadňuje a zpříjemňuje život, nesmí se jí ovšem vybít baterie. Všichni ten pocit známe. Jaké by to tedy bylo mít u sebe kdykoliv záložní zdroj energie?

POWER BANK je jistota. Buďte pro své klienty či zaměstnance jistotou a darujte jim POWER BANK se svým logem!