KARIÉRA

Volné pozice

  • Account Executive / Junior Account Manager

Account Executive / Junior Account Manager

Reklamní prostředí je specifický obor, výhodou však je, že zde můžeš najít svou vizi nebo způsob, jak dělat práci, která Tě bude bavit. Nabízíme Ti zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, uplatnění Tvých znalostí a dovedností, možnost kariérního růstu, nadstandardní osobnostní rozvoj a vzdělávací program.

Pro každou pozici vytváříme plán, který je rozdělený do několik fází, které postupně vyhodnocujeme jak z Tvé pozice, tak i z pozice vedení společnosti.

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á má rád/a práci s lidmi a dokáže s nimi aktivně komunikovat. My máme co nabídnout, a co ty?

Nástup:

  • Co nejdříve

Požadavky:

  • SS/VŠ vzdělání, praxe či vzdělání v marketingu výhodou
  • Uživatelskou znalost PC – MS Office
  • Schopnost dobré organizace práce
  • Příjemné vystupování
  • Učit se a naslouchat

Nabízíme:

  • Příjemný mladý kolektiv
  • Moderní pracovní prostředí
  • Dobrá dopravní dostupnost
  • Zaškolení zkušeným managerem
  • Osobnostní a profesní růst
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • Zajímavé pracovní uplatnění
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou s možností okamžitého nástupu
  • Místo pracoviště: Praha

Pracovní náplň:

  • První fáze (dle zařazení na pozici):
    • Seznámení se základními postupy a principy společnosti
    • Základní standardy pro komunikaci s klienty
    • Seznámení se s nabízeným sortimentem
    • Základní exekutivní návyky
    • Back office
  • Druhá fáze
    • Postupné seznamování s klienty a individuální přístup
    • Přebírání klientů a komunikace
    • Principy a fáze projektů
    • Orientace v produktovém portfoliu
  • Třetí fáze
    • Samostatná komunikace
    • Přebírání stávajících zákazníků
    • Zpracování nabídek
    • Poznání potřeb jednotlivých zákazníků
    • Vyhodnocení osobnostního vývoje

V případě zájmu o danou pozici zašlete svůj životopis na email info@promoteus.cz nebo vyplňte formulář níže.